Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P4636

Detektivní práce - fotograf milenců

Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno - město
Volné pracovní místo: Detektivní práce - fotograf milenců - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Detektivní práce - fotograf milenců - Brno - městoPlat:1000 - 3000
Kontaktní email na pozici: Detektivní práce - fotograf milencůEmail:usvedcitneveru@seznam.cz

Popis pracovní pozice:
Hledám někoho, kdo je ochoten pořídit mi několik fotografií milenců. Zadám přesné místo na čas kde se bude
dvojice vyskytovat, lokalitou bude vždy centrum Brna. Platím slušně, převodem na účet. Potřebuji získat
důkazní materiál, stačí mi 3-4 fotografie kde budou viditelné tváře.
Prosim piste SMS na 702 973 823.
Dekuji.

Požadujeme:
Flexibilitu a bydliště v Brně. Mobilní telefon s fotoaparátem.
Naprostou diskrétnost.

Nabízíme:
Část peněz převedu na účet předem, zbytek po obdržení fotek.

Inzerent:
Ověřený uživatel Alena | Brno - město , Brno
Telefon: 123456789
Email: usvedcitneveru@seznam.cz