Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P4544

Pracovník/ce úklidu + mycím strojem Jaroměř Kratzer

Volné pracovní místo: Královéhradecký krajMísto práce:Jaroměř, Královéhradecký kraj
Volné pracovní místo: Pracovník/ce úklidu + mycím strojem Jaroměř Kratzer - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník/ce úklidu + mycím strojem Jaroměř Kratzer - Královéhradecký krajPlat:100kč/hod.
Kontaktní email na pozici: Pracovník/ce úklidu + mycím strojem Jaroměř KratzerEmail:prace@forcorp.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník/ce úklidu + mycím strojem Jaroměř KratzerTelefon:723612506, 800991188

Popis pracovní pozice:
Máte pocit že ještě nepatříte do starého železa?

Rádi by jste pracovali i když už ne na plný úvazek kvůli zdravotnímu stavu......neváhejte a volejte, nabízíme
práci v úklidu + mycím strojem KRATZER s.r.o. Jaroměř, Dolecká 15, Jaroměř 551 01

Co vás čeká na zakázce:

✅ úklid kanceláří, společenských, sociálních prostor, výrobních hal

✅ ručním i strojním způsobem

Co vám nabízíme:

✅ práci na HPP

✅ ranní (8:00-12:00)

✅ úvazek zkrácený 4hod./den.

✅ mzda 100kč/hod.+odměny

✅ náborový příspěvek za přivedení nového zaměstnance 10.200kč

Počet volných míst -2

Požadavky na vás:

✅ spolehlivost

✅ flexibilitu

✅ práce pro OZZ a ID

Nástup ihned.

Na koho se můžete obrátit:

Prvotní kontakt POUZE telefonicky. (od 8:00 do 14:00)

✅ bezplatná linka 800991188, prace@forcorp.cz

Ověřený uživatel FORCORP GROUP spol.s.r.o. | Celá ČR , OLOMOUC
Telefon: 723612506
Email: prace@forcorp.cz