Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P4411

Brigády Jičín a okolí

Inzerát č: P4411 | Vloženo: 14.11.2018 | Poslední aktualizace: 14.11.2018 20:17:54
Volné pracovní místo: Královéhradecký krajMísto práce:Jičin, Královéhradecký kraj
Volné pracovní místo: Brigády Jičín a okolí - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Brigády Jičín a okolí - Královéhradecký krajPlat:80-100kč/h
Kontaktní email na pozici: Brigády Jičín a okolíEmail:ervinem@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Brigády Jičín a okolíTelefon:730623354

Popis pracovní pozice:
Přípravné a dokončovací práce na stavbách,úklidové práce,bourací práce,zemní práce a další obdobné
práce

Požadujeme:
Minimální věk 18 let
Dobrý zdravotní stav

Nabízíme:
Nabízím příležitostné víkendové brigády Jičín a okolí,dle zájmu možnost pracovat i v týdnu.
Práce se hodí pro každého kdo si chce přivydělat.
Hodinová sazba od 80-100 podle náročnosti práce
Smlouva DPP.
Od 08:00 do 16:00 hodin
Více informací po telefonu 730623354 E.Boldi

Inzerent:
Ověřený uživatel Ervín Boldi | Jičín , Kopidlno
Telefon: 730623354
Email: ervinem@seznam.cz