Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P4388

Pracovník údržby (Ostrav-střed)

cba corporation a.s.- nabídka práce Pracovník údržby (Ostrav-střed)Firma:cba corporation a.s.
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava
Volné pracovní místo: Pracovník údržby (Ostrav-střed) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník údržby (Ostrav-střed) - OstravaPlat:18.000-21.000,-Kč/měs
Kontaktní email na pozici: Pracovník údržby (Ostrav-střed)Email:zemek@cbacorp.cz

Popis pracovní pozice:
Naše společnost cba corporation a.s. se od roku 2008 zaměřuje na poskytování bezpečnostních a facility služeb.
Jsme držitelé několika jakostních certifikátů a portfolio zákazníků máme v celé České republice i na
Slovensku a mezi naše klienty patří například hokejový klub HC Kometa Brno, SCONTO nábytek nebo Ministerstvo
vnitra. V současné době přijmeme spolehlivého kolegu na pozici Pracovník údržby administrativní budovy.
Jedná se o práci na HPP s ranními směnami Po-Pá. Místem výkonu práce je Ostrava-střed. Mzda
18.000-21.000,-Kč.

Popis práce:
- běžná provozní údržba budovy
- ovládaní technologických zařízení
- součinnosti v rámci periodické obsluhy
- údržby a kontroly se servisními firmami

Požadujeme:
Požadujeme:
- čistý TR
- výuční list nebo maturitu
- ŘP skupiny B
- kvalifikace: vyhláška 50 v elektrotechnice, § 6-7
- spolehlivost, zodpovědnost
- nástup 1.1.2019

V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky na číslo 545 218 533 nebo emailem ( brno@cbacorp.cz ).

Inzerent:
Ověřený uživatel cba corporation a.s. | Celá ČR , Brno
Telefon: 724 144 685
Email: zemek@cbacorp.cz