Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P4383

Nabízím volné místo v kosmetickém salónu Podbořany

Volné pracovní místo: LounyMísto práce:Podbořany, Louny
Volné pracovní místo: Nabízím volné místo v kosmetickém salónu Podbořany - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Nabízím volné místo v kosmetickém salónu Podbořany - LounyPlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: Nabízím volné místo v kosmetickém salónu PodbořanyEmail:obchod.prodej@gmail.com

Popis pracovní pozice:
Nabízím pozici na HPP kadeřnice, manikérky, pedikérky a řasařky v salónu v Podbořanech.
Možnost i bez praxe po vyučení s umístěním na ÚP (ale být šikovný s ochotou se učit novým trendům).
Své životopisy zasílejte na email: obchod.prodej@gmail.com

Požadujeme:
Životopis

Inzerent:
Ověřený uživatel Veronika Houšková | Louny , Kryry
Telefon: 724461834
Email: vikyvtec@gmail.com