Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P4162

Realizátor úklidových zakázek (25 000 - 30 000 Kč)

HPF CleanCat s.r.o.- nabídka práce Realizátor úklidových zakázek (25 000 - 30 000 Kč)Firma:HPF CleanCat s.r.o.
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava, Ostrava
Volné pracovní místo: Realizátor úklidových zakázek (25 000 - 30 000 Kč) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Realizátor úklidových zakázek (25 000 - 30 000 Kč) - OstravaPlat:25 000 - 30 000 Kč
Kontaktní email na pozici: Realizátor úklidových zakázek (25 000 - 30 000 Kč)Email:prace@cleancat.cz
Kontaktní telefon na pozici: Realizátor úklidových zakázek (25 000 - 30 000 Kč)Telefon:+420 596 223 724

Popis pracovní pozice:
Úklidová společnost HPF CleanCat s.r.o., hledá vhodného kandidáta na pozici "Aplikační technik - realizátor
nových zakázek".

Vaší pracovní náplní bude zejména:

* Rozjezdy nových úklidových zakázek v ČR i na Slovensku a průběžná kontrola jejich provádění
* Zpracovávání kalkulací podle rajonizace
* Průzkumy trhu
* Služební cesty
* Komunikace se zákazníky a dodavateli

Požadujeme:
* Min. SŠ s maturitou technického směru
* Výborná práce na PC (převážně Excel a Word)
* Praxe s řízením lidí
* Zákl. znalost Zákoníku práce a ekonomických vztahů
* Aktivní řidič sk. B
* Samostatnost, organizační schopnosti, odpovědnost
* Vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu
* Praxe ve službách - výhodou

Nabízíme:
* Zázemí stabilní české společnosti s vysokou kvalitou služeb
* Motivační systém finančního ohodnocení
* Mobilní telefon, služební automobil
* Prostor pro realizaci dobrých nápadů
* Nástup ihned

Práce je vhodná pro OZP - nabízíme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12 000 Kč a smlouvu na
dobu neurčitou.

Inzerent:
Ověřený uživatel Marcela Ráková | Celá ČR , Ostrava, 711 00
Telefon: 596223724
Email: prace@cleancat.cz