Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P14015

Balič Jihlava, 20hod týdně

Optimia Facility- nabídka práce Balič Jihlava, 20hod týdněFirma:Optimia Facility
Volné pracovní místo: JihlavaMísto práce:Jihlava, Jihlava
Volné pracovní místo: Balič Jihlava, 20hod týdně - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Balič Jihlava, 20hod týdně - JihlavaPlat:130-150 Kč
Kontaktní email na pozici: Balič Jihlava, 20hod týdněEmail:nabor@optimia.cz
Kontaktní telefon na pozici: Balič Jihlava, 20hod týdněTelefon:+420 736 646 532

Popis pracovní pozice:
Vhodné pro OZP
Žižkova 98 Jihlava
Do našeho týmu hledáme novou posilu!
Hledáme zájemce, kteří se nebojí přijmout odpovědnost za své kroky a budou podporou pro stávající tým.

Co Vás čeká?
- kompletace a balení spodního prádla
- kontrola kvality daných produktů
- doplňkové práce

Týdenní úvazek 5-20 hodin/týdně

Práce každý den v časovém rozmezí 8-15:00, dle individuální domluvy.

Požadujeme:
Požadujeme: chuť do práce, zodpovědnost a samostatnost

Nástup: Ihned, nebo dle domluvy.
NECHODIT PROSÍM NA PRACOVIŠTĚ
První kontakt telefonem
736646532 nebo emailem nabor@optimia.cz

Inzerent:
Ověřený uživatel Nábor | Celá ČR , Jihlava
Telefon: 733 151 666
Email: nabor@agj-facility.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel