Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P12575

Pracovník/ce úklidu s ŘP, Kladno (mzda až 27 000,-Kč)

HGS, a.s.- nabídka práce Pracovník/ce úklidu s ŘP, Kladno (mzda až 27 000,-Kč)Firma:HGS, a.s.
Volné pracovní místo: KladnoMísto práce:Kladno, Kladno
Volné pracovní místo: Pracovník/ce úklidu s ŘP, Kladno (mzda až 27 000,-Kč) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník/ce úklidu s ŘP, Kladno (mzda až 27 000,-Kč) - KladnoPlat:až 27 000 Kč
Kontaktní email na pozici: Pracovník/ce úklidu s ŘP, Kladno (mzda až 27 000,-Kč)Email:nabor@hgs.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník/ce úklidu s ŘP, Kladno (mzda až 27 000,-Kč)Telefon:844000666
Další údaje o pozici: Pracovník/ce úklidu s ŘP, Kladno (mzda až 27 000,-Kč)Další údaje:773752256

Popis pracovní pozice:
HGS, a.s. zajišťuje komplexní provozní a technickou správu budov po celé ČR. Aktuálně spravujeme 370 objektů.
V současné době patříme mezi dynamicky se rozvíjející společnosti na českém trhu. Našim zákazníkům
poskytujeme úklidový a hygienický servis, pronájem hygienických dávkovacích systémů, technologické
čištění, čistění technologií puraqleenem, energetický management budov, ostrahu objektů, letní a zimní
údržbu areálů, odpadové hospodářství vč. komunálních služeb, logistické a outsourcingové služby,
deratizaci a dezinfekci objektů a v neposlední řadě i služby temporary help.

Hledáme spolehlivé a zodpovědné kolegyně a kolegy na pozici:

Pracovník(ce) úklidu s oprávněním na řízení motorových vozidel

Vaší pracovní náplní bude:

úklidové práce společných prostor, chodeb, sociálního zázemí vč. sprch, šaten, jídelen, kanceláří,
schodišť, oken dle typu zakázek, za pomoci profesionální chemie, dle hygienického standardu a stanoveného
harmonogramu prací, ruční dočištění ploch.

Požadujeme:
vzdělání není podstatné
ŘP sk. B a zkušenosti s řízením motorových vozidel
spolehlivý, zodpovědný a loajální přístup
dochvilnost a pracovitost
zdravotní způsobilost
uvítáme zkušenosti s úklidem
trestní bezúhonnost

Nabízíme:
měsíční mzdu 21.000,-Kč + 4 000,-Kč v odměnách za kvalitu práce + 2 000,-Kč za řízení vozidel
smluvní vztah na HPP (pracovní smlouvu)
nerovnoměrně rozloženou pracovní dobu v čase od 06:00 - 14:30h
s možností práce i o víkendech
zaškolení na pracovišti
možnosti záloh ze mzdy po určité odpracované době
zázemí silné a stabilní společnosti

Ověřený uživatel Petra Tomášková Tázlarová | Praha-západ , Rudná, Nučice
Telefon: 844000666
Email: nabor@hgs.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel