Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P11321

Pracovník / ce odpoledního úklidu Mnichovice.

Inzerát č: P11321 | Vloženo: 23.11.2022 | Poslední aktualizace: 23.11.2022 14:09:54
Yabok- nabídka práce Pracovník / ce odpoledního  úklidu Mnichovice.Firma:Yabok
Volné pracovní místo: Praha-východMísto práce:Mnichovice, Praha-východ
Volné pracovní místo: Pracovník / ce odpoledního  úklidu Mnichovice. - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Pracovník / ce odpoledního  úklidu Mnichovice. - Praha-východPlat:120/hod
Kontaktní email na pozici: Pracovník / ce odpoledního  úklidu Mnichovice.Email:dagmar.koudelkova@yabok.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník / ce odpoledního  úklidu Mnichovice.Telefon:773592247

Popis pracovní pozice:
Přijmeme pracovníka/ ci na úklid administrativy / odpoledne.
Místo výkonu práce : Mnichovice .
Pracovní doba . 2 x týdně./ 3 hod
Mzda : 120/hod/HM - max 2.880

Požadujeme:
Zodpovědný přístup.

Nabízíme:
Pravidelný přivýdělek,

Inzerent:
Ověřený uživatel Dagmar Koudelková | Nymburk , Milovice
Telefon: 773592247
Email: provoz@yabok.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel