Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P11315

Úklidové práce v jídelně - Ostrava - OZP

soberano- nabídka práce Úklidové práce v jídelně - Ostrava - OZPFirma:soberano
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava, Ostrava
Volné pracovní místo: Úklidové práce v jídelně - Ostrava - OZP - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Úklidové práce v jídelně - Ostrava - OZP - OstravaPlat:v textu
Kontaktní email na pozici: Úklidové práce v jídelně - Ostrava - OZPEmail:prace@soberano.cz
Kontaktní telefon na pozici: Úklidové práce v jídelně - Ostrava - OZPTelefon:601 300 173

Popis pracovní pozice:
Jedná se o nenáročný úklid prostor pro zaměstnance.
Náplň práce: dezinfikování ploch (stoly,židle) a jiné pomocné práce
Práce je vyhrazena POUZE pro osoby zdravotně postižené (invalidní důchodci).

Požadujeme:
- Spolehlivost
- Flexibilitu
- Samostatnost
- Pečlivost

Nabízíme:
- Práce na HPP
- Zkrácený úvazek - 30 hodin týdně
- Denní směny PO - PÁ, víkendy volné
- Ranní směny Po-Pá (6:30 -14:00 h) / Odpolední směny (16:00 -20:30h)
- Mzda od 12 000,- Kč

Inzerent:
Ověřený uživatel soberano | Ostrava , Ostrava
Telefon: 601300173
Email: prace@soberano.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel