Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P10814

Pracovník/ce odpoledního úklidu Nymburk

Yabok- nabídka práce Pracovník/ce odpoledního úklidu NymburkFirma:Yabok
Volné pracovní místo: NymburkMísto práce:Nymburk, Nymburk
Volné pracovní místo: Pracovník/ce odpoledního úklidu Nymburk - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Pracovník/ce odpoledního úklidu Nymburk - NymburkPlat:8,-
Kontaktní email na pozici: Pracovník/ce odpoledního úklidu NymburkEmail:dagmar.koudelkova@yabok.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník/ce odpoledního úklidu NymburkTelefon:773592247
Další údaje o pozici: Pracovník/ce odpoledního úklidu NymburkDalší údaje:dagmar.koudelkova@yabok.cz

Popis pracovní pozice:
Přijmeme pracovníka/nici na odpolední úklidové práce administrativy v Nymburku.
Pracovní doba : PO-PA, 3 hod/denně - 16.30 -19.30 .
Práce na DPP. Mzda : 7.680/HM.

Požadujeme:
Smysl pro zodpovědnost, smysl pro pořádek....

Nabízíme:
Pravidelný příjem, práci v čistém a hezkém prostředí...

Inzerent:
Ověřený uživatel Dagmar Koudelková | Nymburk , Milovice
Telefon: 773592247
Email: provoz@yabok.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel