Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P10812

PRACOVNICE/PRACOVNÍK Úklidu 15h/týdně, Praha 10

A.G.J. FACILITY- nabídka práce PRACOVNICE/PRACOVNÍK Úklidu 15h/týdně, Praha 10Firma:A.G.J. FACILITY
Volné pracovní místo: Praha 10Místo práce:Praha, Praha 10
Volné pracovní místo: PRACOVNICE/PRACOVNÍK Úklidu 15h/týdně, Praha 10 - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: PRACOVNICE/PRACOVNÍK Úklidu 15h/týdně, Praha 10 - Praha 10Plat:6 075,-
Kontaktní email na pozici: PRACOVNICE/PRACOVNÍK Úklidu 15h/týdně, Praha 10Email:nabor@agj-facility.cz
Kontaktní telefon na pozici: PRACOVNICE/PRACOVNÍK Úklidu 15h/týdně, Praha 10Telefon:+420 736 646 532

Popis pracovní pozice:
Slunečná 2101/2,Praha 10 Strašnice
Místo je vhodné pro OZP s ID
Náplň práce:
-úklid kancelářských prostor
-uklízí se dvakrát týdně po+čt nebo út+pá
mezi 8:00 - 16:00
-plat 6.075 kč
-osobní ohodnocení 2.000 kč

Požadujeme:
-Pracovitost
-Spolehlivost
-Samostatnost
NÁSTUP: IHNED
NECHODIT PROSÍM NA PRACOVIŠTĚ
První kontakt telefonem 736 646 532 nebo emailem

Inzerent:
Ověřený uživatel Nábor | Celá ČR , Jihlava
Telefon: 733 151 666
Email: nabor@agj-facility.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel