Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P10600

Hledá se správce tenisových kurtu

Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Horní Počernice, Praha
Volné pracovní místo: Hledá se správce tenisových kurtu - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Hledá se správce tenisových kurtu - PrahaPlat:20.000 - 40.000,-
Kontaktní email na pozici: Hledá se správce tenisových kurtuEmail:info@tenishornipocernice.eu
Kontaktní telefon na pozici: Hledá se správce tenisových kurtuTelefon:+420 739 937 162

Popis pracovní pozice:
Přijmeme správce tenisového areálu v Horních Počernicích.

Požadujeme:
manuální zručnost
spolehlivost
trestní bezúhonnost
pracovní doba od 7:00 do 19:00

Nabízíme:
zaučení
práci na živnostenský list
zaměstnanecké výhody
ubytování v areálu zdarma
mzda - 20.000- 40.000,-

Nástup možný ihned, nebo dohodou.

Zašlete životopis na info@tenishornipocernice.eu
Do předmětu napište: Správce tenisového areálu - Horní Počernice

Inzerent:
Ověřený uživatel Anna Travnickova | Praha , Horní Počernice
Telefon: +420 739 937 162
Email: info@tenishornipocernice.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel