Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P10477

Ostraha objektu Předměřice nad Labem

Volné pracovní místo: Hradec KrálovéMísto práce:Hradec Králové
Volné pracovní místo: Ostraha objektu Předměřice nad Labem - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Ostraha objektu Předměřice nad Labem - Hradec KrálovéPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Ostraha objektu Předměřice nad LabemEmail:asistentka@sbs-security.eu
Kontaktní telefon na pozici: Ostraha objektu Předměřice nad LabemTelefon:+420739453050

Popis pracovní pozice:
Informace o pracovním místě
O nás
Kdo jsme? Jsme ryze česká bezpečnostní a facility agentura s mnohaletými zkušenostmi. Jsme tu pro Vás již od
roku 2003, ale naši zakladatelé v oblasti bezpečnostních služeb působí již od roku 1994 - tehdy zejména na
poli osobní ochrany. Právní konformita i dodržování striktních etických pravidel a diskrétnost jsou zaručeny.
Chráníme zájmy našich klientů i jejich bezpečí. A to ve dne i v noci, sedm dní v týdnu, 365 dní v roce.

Ochráníme vás i váš majetek 24/7.

Náplň práce:
Nudná práce zabíjí, ale u nás se rozhodně nudit nebudete.
Staňte se členem našeho bezpečnostního týmu, který se stará o bezpečnost různých objektů.

čipovací obchůzkový systém
komunikace s týmem a managerem
fyzická ostraha
Požadujeme
• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost
Nabízíme
• Náborový příspěvek pro OZP ve výši 15. 000 Kč
• Práci na hlavní pracovní poměr v denních i nočních směnách
• Příspěvek na dopravu až 1.000 Kč
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Zajištění zkoušky p

Požadujeme:
čistý trestní rejstřík

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie Šefčíková | Kladno , Kladno
Telefon: 739453050
Email: asistentka@sbs-security.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel