Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P10393

Uklízeč/uklízečka - Plzeň

Inzerát č: P10393 | Vloženo: 23.06.2022 | Poslední aktualizace: 23.06.2022 12:12:55
A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.- nabídka práce Uklízeč/uklízečka - PlzeňFirma:A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.
Volné pracovní místo: Plzeň - městoMísto práce:Plzeň, Plzeň - město
Volné pracovní místo: Uklízeč/uklízečka - Plzeň - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Uklízeč/uklízečka - Plzeň - Plzeň - městoPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Uklízeč/uklízečka - PlzeňEmail:nabor@agj-facility.cz
Kontaktní telefon na pozici: Uklízeč/uklízečka - PlzeňTelefon:736 646 532
Další údaje o pozici: Uklízeč/uklízečka - PlzeňDalší údaje:https://www.agj-holding.cz/kariera/

Popis pracovní pozice:
Hledáme pracovníka/pracovnici, vhodné i pro OZP, ale i ostatní zájemce, na částečný úvazek v Plzni.
Nabízíme
motivující mzdové ohodnocení 110-130,-Kč/ hod + s možností osobního ohodnocení s nástupem ihned se smlouvou
HPP. Jedná se o pravidelný úklid v ranních hodinách v prostorách univerzity v Plzni ( posluchárny, učebny, WC,
chodeb a kanceláří ). Nabízíme individuální přístup, stabilního zaměstnavatele, dlouhodobou spolupráci.
Požadujeme spolehlivost, dochvilnost a smysl pro pořádek PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 736 646 532, nebo EMAILEM
nabor@agj-facility.cz, NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Požadujeme:
Požadujeme spolehlivost, dochvilnost a smysl pro pořádek.

Nabízíme:
Nabízíme individuální přístup, stabilního zaměstnavatele, dlouhodobou spolupráci.

Inzerent:
Ověřený uživatel Nábor | Celá ČR , Jihlava
Telefon: 733 151 666
Email: nabor@agj-facility.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel