Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P10383

Telefonní operátor(asistent) - Praha

Inzerát č: P10383 | Vloženo: 23.06.2022 | Poslední aktualizace: 24.06.2022 14:14:34
Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Praha
Volné pracovní místo: Telefonní operátor(asistent) - Praha - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Telefonní operátor(asistent) - Praha - PrahaPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Telefonní operátor(asistent) - PrahaEmail:ilona.d@cezpoint.cz

Popis pracovní pozice:
Hledáme pracovníka/pracovnici, OZP na částečný úvazek na pozici Telefonní operátor(asistent) v Praze.
Požadujeme praxi na obdobné pozici min.1 rok, dobré vyjadřovací schopnosti, ochota učit se novým věcem,
uživatelská znalost práce na PC. Nabízíme motivující mzdové ohodnocení 15 000Kč + motivační odměna,
příspěvek na dopravu, káva na pracovišti, s nástupem ihned. Se smlouvou HPP. Jedná se o volání a zajištění
kontaktu pro obchodníka. Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání.
PRVNÍ KONTAKT EMAILEM: ilona.d@cezpoint.cz

Požadujeme:
uživatelská znalost práce na PC.

Nabízíme:
Nabízíme motivující mzdové ohodnocení 15 000Kč + motivační odměna, příspěvek na dopravu, káva na
pracovišti, s nástupem ihned.

Inzerent:
Ověřený uživatel Nábor | Celá ČR , Jihlava
Telefon: 733 151 666
Email: nabor@agj-facility.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel