Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P10382

Obchodník po telefonu- Praha

Inzerát č: P10382 | Vloženo: 23.06.2022 | Poslední aktualizace: 24.06.2022 14:05:43
Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Praha
Volné pracovní místo: Obchodník po telefonu- Praha - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obchodník po telefonu- Praha - PrahaPlat:15 000-30 000 Kč/měsíc
Kontaktní email na pozici: Obchodník po telefonu- PrahaEmail:ilona.d@cezpoint.cz

Popis pracovní pozice:
Hledáme pracovníka/pracovnici na pozici - Obchodník po telefonu vhodné i pro OZP s ID, ale též ostatní zájemce,
na celý/ částečný úvazek v Praze. Požadujeme praxi na obdobné pozici min.2 roky, příjemné vystupování,
ochota učit se novým věcem a
uživatelská znalost práce na PC. Nabízíme motivující mzdové ohodnocení 15 000-30 000 Kč (dle úvazku)+
motivační odměna, příspěvek na dopravu, káva na pracovišti, s nástupem od července. Se smlouvou HPP. Jedná
se
o obchodování po telefonu, s předem předvolanými kontakty od asistenta. Nabízíme stabilního zaměstnavatele,
férovou firemní kulturu a vstřícné jednání. PRVNÍ KONTAKT EMAILEM: ilona.d@cezpoint.cz

Požadujeme:
Požadujeme praxi na obdobné pozici min.2 roky, příjemné vystupování, ochota učit se novým věcem a
uživatelská znalost práce na PC.

Nabízíme:
Nabízíme motivující mzdové ohodnocení 15 000-30 000 Kč (dle úvazku)+ motivační odměna, příspěvek na
dopravu, káva na pracovišti, s nástupem od července. Se smlouvou HPP.

Inzerent:
Ověřený uživatel Nábor | Celá ČR , Jihlava
Telefon: 733 151 666
Email: nabor@agj-facility.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel