Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P10359

Hledáme pracovníka/pracovnici úklidu v Brandýse nad Labem

Yabok- nabídka práce Hledáme pracovníka/pracovnici úklidu v Brandýse nad LabemFirma:Yabok
Volné pracovní místo: Praha-východMísto práce:Brandýs nad Labem, Praha-východ
Volné pracovní místo: Hledáme pracovníka/pracovnici úklidu v Brandýse nad Labem - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Hledáme pracovníka/pracovnici úklidu v Brandýse nad Labem - Praha-východPlat:18 480,-
Kontaktní email na pozici: Hledáme pracovníka/pracovnici úklidu v Brandýse nad LabemEmail:provoz@yabok.cz
Kontaktní telefon na pozici: Hledáme pracovníka/pracovnici úklidu v Brandýse nad LabemTelefon:773592247

Popis pracovní pozice:
Přijmeme pracovníka/pracovnici na úklidové práce provozních prostor + zázemí pro zaměstnance.
Místo výkonu práce : Brandýs nad Labem.
Pracovní doba : PO-PÁ , 8 hod/denně + možný přivýdělek o víkendech.
Práce na HPP, DPP, DPČ, ŽL- dle domluvy.
Mzda : 18.480/HM

Požadujeme:
Zodpovědný přístup,

Nabízíme:
Pravidelný příjem, možnost rozšíření spolupráce, zázemí stabilního zaměstnavatele, vstřícný kolektiv.

Inzerent:
Ověřený uživatel Dagmar Koudelková | Nymburk , Milovice
Telefon: 773592247
Email: provoz@yabok.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel