Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P10337

Pořadatelská služba - brigáda na MMF Karlovy Vary

K2S Facility- nabídka práce Pořadatelská služba - brigáda na MMF Karlovy VaryFirma:K2S Facility
Volné pracovní místo: Karlovarský krajMísto práce:Karlovy Vary, Karlovarský kraj
Volné pracovní místo: Pořadatelská služba - brigáda na MMF Karlovy Vary - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Pořadatelská služba - brigáda na MMF Karlovy Vary - Karlovarský krajPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Pořadatelská služba - brigáda na MMF Karlovy VaryEmail:tomas.rozkovec@k2s-facility.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pořadatelská služba - brigáda na MMF Karlovy VaryTelefon:+420 732 284 283

Popis pracovní pozice:
Chcete být na blízku světovým filmovým hvězdám, zažít atmosféru Mezinárodního filmového festivalu a ještě
si vydělat nějaké peníze, pak neváhejte. Pro potřebu zajištění pořadatelské služby MFF v Karlových Varech
hledáme od 22.6.- 13.7. vhodné kandidáty.
Výplata ihned po ukončení akce. Vhodné i pro studenty jako brigáda.
Pro více informaci informací volejte na níže uvedené číslo
(pan Tomáš Čonka 732 284 283)

Požadujeme:
Přátelské a pohodové osoby

Nabízíme:
Výplata ihned po ukončení akce

Inzerent:
Ověřený uživatel Tomáš Rozkovec | Praha 10 , Praha 10
Telefon: 737483818
Email: tomas.rozkovec@k2s-facility.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel