Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P10259

Pracovník úklidu Ovčáry u Kolína.

Yabok- nabídka práce Pracovník úklidu Ovčáry u Kolína.Firma:Yabok
Volné pracovní místo: KolínMísto práce:Ovčáry 292, Kolín
Volné pracovní místo: Pracovník úklidu Ovčáry u Kolína. - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Pracovník úklidu Ovčáry u Kolína. - KolínPlat:10,-
Kontaktní email na pozici: Pracovník úklidu Ovčáry u Kolína.Email:dagmar.koudelkova@yabok.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník úklidu Ovčáry u Kolína.Telefon:773592247

Popis pracovní pozice:
Hledáme 2 pracovnice na úklidové práce administrativy v Ovčárech u Kolína.
Pracovní doba : PO-PÁ, 4 hod/denně.
1. úsek / 1. pracovnice / 5.00 -9.00
2. úsek / 2 pracovnice / po 9.00 / nebo odpoledne.
Práce na DPČ/DPP- dle domluvy.
Mzda : 10.330 / 1 . úsek /HM + odměny za kvalitní úklid
Lze uklízet i oba úseky.

Požadujeme:
Spolehlivost, pečlivost, slušné jednání, český jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme:
Zázemí stabilní společnosti, pravidelný příjem, rozšíření spolupráce.

Ověřený uživatel Dagmar Koudelková | Středočeský kraj , Milovice
Telefon: 773592247
Email: dagmar.koudelkova@yabok.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel