Chůva - dětská skupina Pardubice

Inzerát č: P9204 | Vloženo: 01.01.2022 | Poslední aktualizace: 01.01.2022 17:38:53
DS PRiMA (www.detskyklubprima-pce.cz)- nabídka práce Chůva - dětská skupina PardubiceFirma:DS PRiMA (www.detskyklubprima-pce.cz)
Volné pracovní místo: PardubiceMísto práce:Pardubice, Pardubice
Volné pracovní místo: Chůva - dětská skupina Pardubice - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Chůva - dětská skupina Pardubice - PardubicePlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Chůva - dětská skupina PardubiceEmail:dkprima.pce@centrum.cz
Kontaktní telefon na pozici: Chůva - dětská skupina PardubiceTelefon:+420776776332

Popis pracovní pozice:
Přijmeme ihned chůvu na HPP a brigádu, jednosměnný provoz.

Požadujeme:
Pouze zájemci s požadovanou odbornou způsobilostí pro výkon této činnosti:

a) profesní kvalifikace pro činnost chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky podle zvláštního
právního předpisu (zák. č. 179/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů), asistent pedagoga nebo

b) odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry nebo zdravotnického asistenta nebo ošetřovatele
nebo
porodní asistentky nebo záchranáře nebo všeobecného sanitáře podle zvláštního právního předpisu
(zák.č.96/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů),

c) odborná kvalifikace k výkonu povolání učitele mateřské školy podle zvláštního právního předpisu
(zák.č. 563/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů), nebo

d) odborná způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka nebo pracovníka v sociálních službách podle
zvláštního právního předpisu (zák. č. 108/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů).

Nabízíme:
Dobré platové ohodnocení
Příjemné pracovní prostředí

Inzerent:
Ověřený uživatel Iveta Hrbková | Pardubice , Pardubice
Telefon: +420776776332
Email: dkprima.pce@centrum.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel