Učitelka v mateřské škole

MŠ KARLA IV., ÚSTÍ NAD LABEM, P.O.- nabídka práce Učitelka v mateřské školeFirma:MŠ KARLA IV., ÚSTÍ NAD LABEM, P.O.
Volné pracovní místo: Ústí nad LabemMísto práce:ÚSTÍ NAD LABEM, Ústí nad Labem
Volné pracovní místo: Učitelka v mateřské škole - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Učitelka v mateřské škole - Ústí nad LabemPlat:dle platových tabulek
Kontaktní email na pozici: Učitelka v mateřské školeEmail:mskarla4@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Učitelka v mateřské školeTelefon:602428020

Popis pracovní pozice:
Do dvoutřídní rodinné MŠ zaměřené na výchovu ke ctnostem hledáme kvalifikovanou, spolehlivou paní učitelku s
láskyplným a respektujícím přístupem k dětem. Nabízíme práci v příjemném kolektivu, seznámení s výchovou
ke ctnostem, odměny dle odvedené práce, DVPP, strava částečně hrazena zaměstnavatelem. Nástup od 1.12.2020.

Požadujeme:
Kvalifikace.

Ověřený uživatel Michaela Perglerová | Ústí nad Labem , Ústí nad Labem
Telefon: 602482020
Email: mskarla4@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel