LEKTOR/KA ANGLICKÉHO JAZYKA - ŠTĚTÍ

Volné pracovní místo: MělníkMísto práce:Mělník, Mělník
Volné pracovní místo: LEKTOR/KA ANGLICKÉHO JAZYKA - ŠTĚTÍ - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: LEKTOR/KA ANGLICKÉHO JAZYKA - ŠTĚTÍ - MělníkPlat:250Kč / h.
Kontaktní email na pozici: LEKTOR/KA ANGLICKÉHO JAZYKA - ŠTĚTÍEmail:hr@vzdelavanimetis.eu

Popis pracovní pozice:
Pro firemní výuku anglického jazyka, která bude od září 2020 hledáme vhodnou osobu se zkušenostmi s výukou
dospělých osob.

Výuka bude probíhat:
pro 2 skupiny různé úrovně
vždy ve středu v čase 10:30 - 14:30 hodin.

V případě zájmu a dalších informací zašlete životopis na email:
hr@vzdelavanimetis.eu, do předmětu uveďte "AJ - Mělník".

Požadujeme:
• certifikát, či osvědčení z jazykové zkoušky z angličtiny C1 - výhodou

• zkušenosti s výukou a nadšení předávat znalosti

Nabízíme:
• odměna je 250Kč / za 60 minut výuky

• spolupráce je možná na ŽL nebo na DPP. Férový přístup.

Ověřený uživatel Vzdělávání Metis | Liberecký kraj , Liberec
Telefon: +420 604 500 052
Email: hr@vzdelavanimetis.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel