Lektor programování pro děti

Algorithmics - mezinárodní škola programování pro děti- nabídka práce Lektor programování pro dětiFirma:Algorithmics - mezinárodní škola programování pro děti
Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Praha
Volné pracovní místo: Lektor programování pro děti - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Lektor programování pro děti - PrahaPlat:250-300 Kč za hodinu
Kontaktní email na pozici: Lektor programování pro dětiEmail:prague@algorithmicschool.com
Kontaktní telefon na pozici: Lektor programování pro dětiTelefon:602486438

Popis pracovní pozice:
Algorithmics je mezinárodní škola programování pro děti od 5 do 17 let. V současnosti máme více než 150,000
studentů. Na našich kurzech pomáháme dětem udělat jejich první kroky ve světě IT. Výuka probíhá hravou
formou, zakládáme si na individuálním přístupou ke každému dítěti. Používáme námi vyvinutou platformu a
unikátní metodologii. Naše školy se nacházejí ve více než 200 městech a 22 zemích do Austrálie po USA.

Každý ze zaměstnanců Algorithmics je jiný, ale spojuje nás odhodlání udělat maximum pro spokojenost našich
studentů a jejich rodičů. Hledáme nové členy týmu, kteří budou toto odhodlání sdílet s námi a pomůžou
nám nadále zlepšovat naše služby.

Náplň práce:

Vedení lekcí v češtině za použití metodologických materiálů a výukových technik Algorithmics.

Vytvoření a udržování přátelské atmosféry mezi našimi studenty a podpora týmové práce.

Monitorování kvality vzdělávacího procesu.

Prevence a řešení případných konfliktních situací s rodiči a dětmi.

Požadujeme:
Hledáme studenty, nebo absolventy, kteří mají rádi práci s dětmi a chtějí jim ukázat, že programování
může být jednoduché, zajímavé a zábavné. Vysoká škola technického, nebo pedagogického zaměření a/nebo
zkušenost s dětským kolektivem (kroužky, tábory) je výhodou.

Alespoň mírně pokročilá znalost angličtiny, nebo ruštiny je nezbytná pro porozumění našim výukovým
materiálům a pro komunikaci s naším týmem.

Pro většinu kurzů, které v současnosti nabízíme, není nutná předchozí zkušenost s programováním. Pečlivě
vytvořený obsah a promyšlená metodika jsou zárukou, že budete schopni vést lekce na vysoké úrovni.

Nabízíme:
Pestrou a zajímavou práci.
Zaškolení na naše náklady.
Tým nadšených učitelů.
Nadstandardní hodinovou mzdu.
V případě online výuky možnost práce z domova.

Výuka začne od září 2020 na několika místech v Praze. Lokality upřesníme nejpozději během srpna.

Inzerent:
Ověřený uživatel Algorithmics | Praha , Praha
Telefon: 602486438
Email: prague@algorithmicschool.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel