Zdravotnice na dětský tábor v Manětíně

Inzerát č: P6233 | Vloženo: 19.05.2020 | Poslední aktualizace: 19.05.2020 09:40:16
Městský dům dětí a mládeže Ostrov- nabídka práce Zdravotnice na dětský tábor v ManětíněFirma:Městský dům dětí a mládeže Ostrov
Volné pracovní místo: Plzeňský krajMísto práce:Manětín, Plzeňský kraj
Volné pracovní místo: Zdravotnice na dětský tábor v Manětíně - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Zdravotnice na dětský tábor v Manětíně - Plzeňský krajPlat:Informace na telefonu
Kontaktní email na pozici: Zdravotnice na dětský tábor v ManětíněEmail:vrbajakub6@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Zdravotnice na dětský tábor v ManětíněTelefon:725 562 617

Popis pracovní pozice:
Sháníme zdravotnici na dětský tábor v Manětíně.
Termín Termín 30.6. - 11.7. 2020.
Bližší informace poskytneme na telefonu.

Požadujeme:
zdravotník - fyzická osoba zdravotně způsobilá (potvrzení od lékaře) a musí mít alespoň úplné střední
odborné vzdělání v oborech všeobecná sestra, dětská sestra nebo porodní asistentka, fyzická osoba, která
absolvovala kurs první pomoci se zaměřením na zdravotnickou činnost při zotavovací akci, a student lékařství
po ukončení třetího ročníku.

Nabízíme:
Zajímavé finanční ohodnocení, přátelské prostředí

Inzerent:
Ověřený uživatel Jakub Vrba | Karlovarský kraj , Manětín
Telefon: 602 448 771
Email: vrbajakub6@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel