Lektor/lektorka

Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc, Olomouc
Volné pracovní místo: Lektor/lektorka - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Lektor/lektorka - OlomoucPlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: Lektor/lektorkaEmail:alena@keypromotion.cz
Kontaktní telefon na pozici: Lektor/lektorkaTelefon:604269505
Další údaje o pozici: Lektor/lektorkaDalší údaje:Alena Okrouhlická

Popis pracovní pozice:
Hledáme šikovné lektory a lektorky z Olomouce na roční tour po moravských základních školách. Vaším úkolem
bude hravou formou přibližovat malým druháčkům svět financí jejich rodičů zábavnou a hravou formou.
Předchozí zkušenosti s prací s dětmi výhodou, řidičský průkaz skupiny B taktéž.

Více se o projektu můžete dočíst zde:

Požadujeme:
Vše potřebné Vás naučíme :) požadujeme pouze kladný vztah k dětem a dobré vyjadřovací schopnosti.

Nabízíme:
Nabízíme přátelský kolektiv, nadstandartní platové ohodnocení, zkrácenou pracovní dobu, služební automobil,
telefon...

Ověřený uživatel Alena Okrouhlická | Celá ČR , Praha 4, Záběhlice
Telefon: 604269505
Email: alena@keypromotion.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel