učitelka v MŠ

Mateřská škola, Ústí nad Labem, Karla IV. 1241/41 p.o.- nabídka práce učitelka v MŠFirma:Mateřská škola, Ústí nad Labem, Karla IV. 1241/41 p.o.
Volné pracovní místo: Ústí nad LabemMísto práce:Ústí nad Labem, Ústí nad Labem
Volné pracovní místo: učitelka v MŠ - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: učitelka v MŠ - Ústí nad LabemPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: učitelka v MŠEmail:mskarla4@seznam.cz
Další údaje o pozici: učitelka v MŠDalší údaje:Martina Štolbová

Popis pracovní pozice:
Hledáme do svého týmu paní učitelku do mateřské školy na poloviční úvazek. Jsme malou mateřskou školou,
která aplikuje výchovu ke ctnostem.

Požadujeme:
Požadujeme kvalifikaci pro předškolní vzdělávání.

Nabízíme:
Plat dle platové tabulky ve 9 třídě

Ověřený uživatel Martina Štolbová | Ústí nad Labem , Ústí nad Labem
Telefon: 602482020
Email: mskarla4@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel