Trenér parkouru - Liberecký kraj

Inzerát č: P5610 | Vloženo: 29.09.2019 | Poslední aktualizace: 29.09.2019 21:26:45
Volné pracovní místo: Liberecký krajMísto práce:Liberec, Semily, Turnov, Liberecký kraj
Volné pracovní místo: Trenér parkouru - Liberecký kraj - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Trenér parkouru - Liberecký kraj - Liberecký krajPlat:100 - 500Kč za hodinu
Kontaktní email na pozici: Trenér parkouru - Liberecký krajEmail:beyerova@zohir.cz

Popis pracovní pozice:
Buď náš #ZohirNinja!

Baví Tě práce s dětmi a miluješ parkour? Potom hledáme právě Tebe. Jsme mladá a dynamická firma, která má
blízko k technologiím, sportu a zdravému životnímu stylu. Rozšiřujeme svůj tým a nabízíme možnost
spolupráce parkourovým nadšencům.

Náplň práce: Příprava tréninků a dalšího programu pro účastníky a vykonávání pedagogického dohledu.
Vzdělávání účastníků akce - rozhovory na téma spojené s tréninkem a osobním rozvojem. Dohled na
dodržování hygienických předpisů a BOZP. Vedení svěřeného oddílu a evidence docházky.

Požadujeme:
Zkušenosti z oblasti sportu a s vedením dětí výhodou (učitel na základní škole, lektor na kroužku, vedoucí
na
táboře, skaut)
Spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost, kladný vztah k dětem
Chuť se neustále rozvíjet a vzdělávat

Nabízíme:
Práci s dětmi na kroužcích, workshopech, příměstských campech a táborech
Při vzájemné spokojenosti nabízíme dlouhodobou spolupráci
Možnosti kariérního růstu: asistent trenéra - trenér junior - senior trenér - hlavní trenér
Finanční ohodnocení začíná od 150 Kč za hodinu, dle nastaveného systému odměn a intenzity spolupráce
(vyšší trenérské pozice se mohou časem dostat až na 500 Kč za hodinu a další finanční i nefinanční
bonusy)
Flexibilní zkrácený úvazek na DPP nebo práce na ŽL.

Inzerent:
Ověřený uživatel Zuzana Beyerová | Praha , Praha
Telefon: +420 731 615 968
Email: beyerova@zohir.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel