Lektor Angličtiny

english4kids.cz, novotnyjan.cz- nabídka práce Lektor AngličtinyFirma:english4kids.cz, novotnyjan.cz
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Říčanská 17, Brno - město
Volné pracovní místo: Lektor Angličtiny - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Lektor Angličtiny - Brno - městoPlat:200-250 hod
Kontaktní email na pozici: Lektor AngličtinyEmail:novotny@english4kids.cz
Kontaktní telefon na pozici: Lektor AngličtinyTelefon:775007134
Další údaje o pozici: Lektor AngličtinyDalší údaje:jan Novotný

Popis pracovní pozice:
Baví tě angličtina a práce s dětmi? Máme pro tebe příležitost si přivydělat.
Hledáme nadšené lektory/ky pro školní rok 2019/2020.
LEKTOR ANGLIČTINY - BRNO
Pro výuku v MŠ v Brně - Bystrci a individuální výuku hledáme lektora/lektorku angličtiny na DPP nebo na
živnost.
Práce je vhodná jako brigáda ke studiu.

Požadujeme:
Požadujeme:
- dobrou angličtinu
- pozitivní přístup k dětem i dospělým
- aktivní přístup k práci
- účast na firemních akcích
- pomoc či organizace příměstských či pobytových táborů

Nabízíme:
Nabízíme:
- zaškolení, předání materiálů a podkladů pro tvorbu hodiny
- příjemný kolektiv lektorů
- 180 - 250 Kč/odučenou hodinu
- firemní akce
Pro více informací nás kontaktujte přes webový formulář.
Nebo na emailu : novotny@english4kids.cz
Těšíme se na Vaše odpovědi!

Inzerent:
Ověřený uživatel jan Novotný | Jihomoravský kraj , brno
Telefon: 775007134
Email: jan@novotnyjan.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel