Hledáme lektorku baletu pro děti v okolí Slavkova u Brna

Agentura volnočasových aktivit Kaštánky- nabídka práce Hledáme lektorku baletu pro děti v okolí Slavkova u BrnaFirma:Agentura volnočasových aktivit Kaštánky
Volné pracovní místo: VyškovMísto práce:Slavkov u Brna, Vyškov
Volné pracovní místo: Hledáme lektorku baletu pro děti v okolí Slavkova u Brna - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Hledáme lektorku baletu pro děti v okolí Slavkova u Brna - VyškovPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Hledáme lektorku baletu pro děti v okolí Slavkova u BrnaEmail:wanradova@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Hledáme lektorku baletu pro děti v okolí Slavkova u BrnaTelefon:603356061

Popis pracovní pozice:
Pro volnočasové centrum Kaštánky hledáme pro nadcházející školní rok 2019/20 lektorku pro samostatné vedení
kroužku baletu na školách v okolí Slavkova u Brna.

Vhodné pro ženy na RD nebo zodpovědné studentky, kteří mají touhu pracovat s dětmi. Kroužky probíhají 1
krát, 2 krát týdně, někdy i dva po sobě od října do května. Práce je na DPP nebo ŽL.

Požadujeme:
Samostatnost, odpovědnost, praxi s vedením dětí
Radost z předávání vědomostí a umu dětem
Taneční konzervatoř či jinou prokazatelnou taneční průpravu
Auto výhodou

Nabízíme:
Samostatné vedení kroužků
Volnou ruku ve tvoření koncepce kroužků

Inzerent:
Ověřený uživatel Kamila Vašourková | Vyškov , Otnice
Telefon: +420 603 356 061
Email: wanradova@gmail.com