učitel/učitelka II. stupně

Volné pracovní místo: KolínMísto práce:Býchory, Kolín
Volné pracovní místo: učitel/učitelka  II. stupně - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: učitel/učitelka  II. stupně - KolínPlat:28000,- - 37000,- Kč
Kontaktní email na pozici: učitel/učitelka  II. stupněEmail:domov@domov-bychory.org
Kontaktní telefon na pozici: učitel/učitelka  II. stupněTelefon:775 859 395
Další údaje o pozici: učitel/učitelka  II. stupněDalší údaje:774 722 064

Popis pracovní pozice:
učitel/ učitelka na II. stupni ZŠ při Dětském domově se školou Býchory

Požadujeme:
Kvalifikační předpoklady dle zákona 563/2004 Sb. (speciální pedagogika - možnost započatého studia). ŘP
skupiny B - výhodou. Odolnost vůči stresu, osobní zralost a kreativitu při realizaci pedagogických aktivit.

Nabízíme:
Podnětný prostor pro realizaci vlastních nápadů. Možnost sebevzdělávání. Plat dle nařízení vlády č.
341/2017 Sb, 40 dní dovolené, nadstandardní osobní ohodnocení, zvláštní příplatek, příspěvky z FKSP,
supervizi, stravování v místě výkonu práce.

Inzerent:
Ověřený uživatel DDŠ, SVP a ZŠ Býchory | Kolín , Kolín
Telefon: 321798630
Email: domov@domov-bychory.org