Pedagog/pedagožka volného času Ostrava

Středisko volného času Korunka, příspěvková organizace- nabídka práce Pedagog/pedagožka volného času OstravaFirma:Středisko volného času Korunka, příspěvková organizace
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Středisko volného času Korunka / Středisko turistiky, Ostrava
Volné pracovní místo: Pedagog/pedagožka volného času Ostrava - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pedagog/pedagožka volného času Ostrava - OstravaPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Pedagog/pedagožka volného času OstravaEmail:pavlina.nitkova@svc-korunka.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pedagog/pedagožka volného času OstravaTelefon:731617813

Popis pracovní pozice:
• výchovná a vzdělávací činnost pro zájmové vzdělávání a volnočasové aktivity pro děti, mládež a
dospělé zájemce
• organizace a koordinace dohodnutých programů , akcí, zájmových útvarů
• administrativa spojená s činnostmi zájmového a neformálního vzdělávání
• public relations a marketing

Požadujeme:
• vzdělání dle Zákona č. 563/2004 Sb.,
o pedagogických pracovnících (§ 3 a § 17)
• trestní bezúhonnost
• znalost problematiky zájmového vzdělávání a volnočasových aktivit
• znalost problematiky neformálního vzdělávání
• znalost pedagogických a psychologických zásad volnočasových aktivit a jejich použití v praxi
• časovou flexibilitu
• samostatnost
• manažerské schopnosti
• organizační zdatnost
• komunikativnost
• kreativitu
• znalost práce na PC (MS Windows, MS Word, MS Excel, Internet, E-mail)
• schopnost vést lidi a pracovat v týmu
• základní ekonomické znalosti (sestavení rozpočtu a vyúčtování akcí)
• právní vědomí
• loajalitu

Výhodou
• zkušenosti či studium v oblasti využívání volného času
• projektový management
• znalost cizího jazyka
• zájem o sebevzdělávání a osobní rozvoj
• řidičský průkaz
• zkušenosti s prací s mládeží

Nabízíme:
• kreativní a zajímavou práci v organizaci, která má výborné jméno
• práci v týmu
• možnost seberealizace a osobního rozvoje
• platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných
službách ve znění pozdějších předpisů

Ověřený uživatel Středisko volného času Korunka | Ostrava , Ostrava - Mariánské Hory
Telefon: 731617813
Email: pavlina.nitkova@svc-korunka.cz