Hledáme paní učitelku, profesionální chůvu

Hanny školka- nabídka práce Hledáme paní učitelku, profesionální chůvuFirma:Hanny školka
Volné pracovní místo: MělníkMísto práce:Okružní 671, Bašť, Mělník
Volné pracovní místo: Hledáme paní učitelku, profesionální chůvu - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Hledáme paní učitelku, profesionální chůvu - MělníkPlat:20 000
Kontaktní email na pozici: Hledáme paní učitelku, profesionální chůvuEmail:hannyzs@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Hledáme paní učitelku, profesionální chůvuTelefon:+420 732 712 750

Popis pracovní pozice:
Rodinná soukromá HANNY školka v Bašti hledá paní učitelku, profesionální chůvu nebo dětskou sestru na plný
úvazek, možno i na zkrácený úvazek. Na poloviční úvazek od 8,30 - 13 hodin. Na plný úvazek je velmi zajímavá
pracovní doba. Jsme školka rodinného typu, malý počet dětí ve třídě - max. 14 a perfektní kolektiv, který si
vždy vyjde ve všem vstříc. Prosím posílejte životopis nebo volejte. Nástup ihned. Nebo dle dohody. Prosím
volejte na 732712750 nebo posílejte životopisy na hannyzs@seznam.cz

Požadujeme:
Požadujeme samostatnost, kreativitu a mít chuť se učit novým věcem. Rádi bychom do našeho kolektivu přivítali
kolegyni, pro kterou se toto povolání stalo posláním.

Nabízíme:
Nabízíme velmi výhodnou pracovní dobu na plný úvazek. Rodinné prostředí, v kterém si kolegyně vycházejí
vstříc. Školka je nadstandartně vybavená. Malý počet dětí - max. 14 dětí.

Inzerent:
Ověřený uživatel Hanny | Mělník , Bašť
Telefon: +420 732 712 750
Email: hannyzs@seznam.cz