ASISTENT/-KA UČITELE V ANGLICKÉ ŠKOLCE

Abacus English Preschool- nabídka práce ASISTENT/-KA UČITELE V ANGLICKÉ ŠKOLCEFirma:Abacus English Preschool
Volné pracovní místo: České BudějoviceMísto práce:České Budějovice
Volné pracovní místo: ASISTENT/-KA UČITELE V ANGLICKÉ ŠKOLCE - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: ASISTENT/-KA UČITELE V ANGLICKÉ ŠKOLCE - České BudějovicePlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: ASISTENT/-KA UČITELE V ANGLICKÉ ŠKOLCEEmail:info@abacuscb.cz

Popis pracovní pozice:
Požadujeme: aktivní znalost anglického jazyka, profesionální jednání a vystupování, spolehlivost, dobré
komunikační dovednosti, pozitivní a tvořivý přístup k práci a dětem, kvalifikaci v oboru (možný certifikát
chůvy), pozitivní přístup k dalšímu rozvoji a vzdělávání, chuť pracovat na rozvoji školky. Nabízíme:
práci v bilingvním prostředí, každodenní aktivní komunikaci v anglickém jazyce, malé počty dětí ve třídě,
přátelský a nadšený kolektiv, možnost osobního a profesního rozvoje, hezké pracovní prostředí, dlouhodobou
spolupráci.

Požadujeme:
Aktivní znalost anglického jazyka, profesionální jednání a vystupování, spolehlivost, dobré komunikační
dovednosti, pozitivní a tvořivý přístup k práci a dětem, kvalifikaci v oboru (možný certifikát chůvy),
pozitivní přístup k dalšímu rozvoji a vzdělávání, chuť pracovat na rozvoji školky.

Nabízíme:
Práci v bilingvním prostředí, každodenní aktivní komunikaci v anglickém jazyce, malé počty dětí ve třídě,
spolupráci.

Ověřený uživatel Radka Koflova | České Budějovice , České Budějovice
Telefon: 776247034
Email: info@abacuscb.cz