Lektor/ka německého jazyka (OSVČ i DPP)

Inzerát č: P4846 | Vloženo: 11.02.2019 | Poslední aktualizace: 11.02.2019 14:17:18
KERN AG Training- nabídka práce Lektor/ka německého jazyka (OSVČ i DPP)Firma:KERN AG Training
Volné pracovní místo: Plzeňský krajMísto práce:Rokycany, Plzeňský kraj
Volné pracovní místo: Lektor/ka německého jazyka (OSVČ i DPP) - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Lektor/ka německého jazyka (OSVČ i DPP) - Plzeňský krajPlat:400 Kč / hod.
Kontaktní email na pozici: Lektor/ka německého jazyka (OSVČ i DPP)Email:lisa.cobianvazquez@kerntraining.com
Kontaktní telefon na pozici: Lektor/ka německého jazyka (OSVČ i DPP)Telefon:+420 776 609 325

Popis pracovní pozice:
KERN AG Training hledá lektory německého jazyka pro výuku firemních kurzů v Rokycanech (region Plzeň).
Dojíždění finančně kompenzováno. Nástup ihned.

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na: https://www.kerntraining.com/de/unternehmen/trainerinnen

Požadujeme:
Naši lektoři musí:
• být rodilími mluvčími nebo mít ve vyučovaném jazyce dovednosti na úrovni rodilého mluvčího,
• mít vysokoškolské nebo jemu odpovídající úroveň vzdělání,
• být charismatičtí a mít dobré komunikační schopnosti.

Doplňkové kvalifikace nebo certifikáty z metodiky a didaktiky pro výuku cizích jazyků (např. DaF nebo CELTA) jsou
výhodou.

Nabízíme:
Společnost KERN AG Training Vám nabízí:
• dlouhodobé projekty,
• flexibilní časy kurzů,
• proaktivní a kreativní pedagogickou podporu,
• kompletní výukové materiály,
• možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti v mezinárodním a profesionálním prostředí.

Pro více informací, prosím, kontaktujte přímo paní Lisu Cobian Vazquez: lisa.cobianvazquez@kerntraining.com.

Ověřený uživatel Lisa Cobian Vazquez | Zahraničí , Frankfurt nad Mohanem
Telefon: +420 776 609 325
Email: lisa.cobianvazquez@kerntraining.com