Lektor/ka angličtiny- soukromá jazyková škola

Inzerát č: P4709 | Vloženo: 13.01.2019 | Poslední aktualizace: 13.01.2019 00:09:39
Anglicka Jazykovka- nabídka práce Lektor/ka angličtiny- soukromá jazyková školaFirma:Anglicka Jazykovka
Volné pracovní místo: Český KrumlovMísto práce:Cesky Krumlov, Vysehrad, Český Krumlov
Volné pracovní místo: Lektor/ka angličtiny- soukromá jazyková škola - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Lektor/ka angličtiny- soukromá jazyková škola - Český KrumlovPlat:Prace na ZL anebo brigada
Kontaktní email na pozici: Lektor/ka angličtiny- soukromá jazyková školaEmail:info@anglickajazykovka.cz
Kontaktní telefon na pozici: Lektor/ka angličtiny- soukromá jazyková školaTelefon:+420776606787
Další údaje o pozici: Lektor/ka angličtiny- soukromá jazyková školaDalší údaje:Mgr. Anna Maria Sediva

Popis pracovní pozice:
We are looking for flexible, enthusiastic and happy people who can share our passion for teaching to join our team.

Požadujeme:
Advanced English level
neutral accent
flexibility
creativity
passion for teaching

Nabízíme:
Flexible working hours,
Positive, creative and stress free workplace.
Training provided
Small student groups
Quiet environment

Ověřený uživatel Anglicka Jazykovka | Český Krumlov , Cesky Krumlov
Telefon: 776606787
Email: sedivanna@icloud.com