LEKTOR ČEŠTINY PRO CIZINCE, Ostrov nad Ohří

Institut cizích jazyků, jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky s.r.o.- nabídka práce LEKTOR ČEŠTINY PRO CIZINCE, Ostrov nad OhříFirma:Institut cizích jazyků, jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky s.r.o.
Volné pracovní místo: Karlovarský krajMísto práce:Ostrov nad Ohří, Karlovarský kraj
Volné pracovní místo: LEKTOR ČEŠTINY PRO CIZINCE, Ostrov nad Ohří - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: LEKTOR ČEŠTINY PRO CIZINCE, Ostrov nad Ohří - Karlovarský krajPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: LEKTOR ČEŠTINY PRO CIZINCE, Ostrov nad OhříEmail:info@icj.cz
Kontaktní telefon na pozici: LEKTOR ČEŠTINY PRO CIZINCE, Ostrov nad OhříTelefon:774488285

Popis pracovní pozice:
Hledáme lektora češtiny pro Ukrajince - klienty Centra na podporu integrace v Karlovarském kraji.

Metodika, učebnice jsou zajištěné.

Vhodné i pro důchodce, či paní na mateřské dovolené.

Kurzy probíhají dva dny v týdnu v prostorách nemocnice od 10.30-12.00 hodin.

Nástup možný ihned. Délka trvání spolupráce cca 2 měsíce.

Více info na tel. 774 488 285, info@icj.cz

Požadujeme:
Požadavky: praxe s výukou češtiny pro cizince, popř. VŠ vzdělání

Nabízíme:
Za realizaci 1 lekce (á 90 minut) nabízíme 500 Kč, DPP.

Ověřený uživatel Institut cizích jazyků,s.r.o. | Praha , Praha 1
Telefon: 774488285
Email: info@icj.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel