Speciální pedagog - etoped v DDŠ Býchory

DDŠ, SVP a ZŠ Býchory- nabídka práce Speciální pedagog - etoped v DDŠ BýchoryFirma:DDŠ, SVP a ZŠ Býchory
Volné pracovní místo: KolínMísto práce:Býchory, Kolín
Volné pracovní místo: Speciální pedagog - etoped v DDŠ Býchory - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Speciální pedagog - etoped v DDŠ Býchory - KolínPlat:33000 - 46000,-
Kontaktní email na pozici: Speciální pedagog - etoped v DDŠ BýchoryEmail:domov@domov-bychory.org
Kontaktní telefon na pozici: Speciální pedagog - etoped v DDŠ BýchoryTelefon:321798630, 775859395

Popis pracovní pozice:
Speciální pedagog - etoped v DDŠ, SVP a ZŠ Býchory

Požadujeme:
Požadujeme:Psychická odolnost (před nástupem je nutné absolvovat psychologické vyšetření u akreditovaného
psychologa). Bezúhonnost a zdravotní způsobilost. Kvalifikační předpoklady dle zákona 563/2004 Sb. -
absolvovaný dlouhodobý sebezkušenostní výcvik. Odolnost vůči stresu, osobní zralost a kreativitu při realizaci
pedagogických aktivit, schopnost individuálně i skupinově vést a osobnostně rozvíjet děti se specifickými
výchovnými a vzdělávacími potřebami, poskytovat jim dle potřeby krizovou intervenci. Schopnost komunikovat a
společně pracovat s rodinami dětí, OSPOD, PPP a dalšími institucemi, vedení veškeré potřebné dokumentace. ŘP
skupiny B - výhodou

Nabízíme:
Nabízíme: Podnětný prostor pro realizaci vlastních nápadů. Plat a dovolenou dle tabulek pedagogických
pracovníků, nadstandardní osobní ohodnocení + zvláštní příplatek. Možnost sebevzdělávání. Příspěvek z
FKSP na stravování, penzijní připojištění a dovolenou. Supervizi. Přátelský kolektiv a 40 dní dovolené

Inzerent:
Ověřený uživatel DDŠ, SVP a ZŠ Býchory | Kolín , Kolín
Telefon: 321798630
Email: domov@domov-bychory.org

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel