Terapeut v DDŠ Býchory

DDŠ, SVP a ZŠ Býchory- nabídka práce Terapeut v DDŠ BýchoryFirma:DDŠ, SVP a ZŠ Býchory
Volné pracovní místo: KolínMísto práce:Býchory, Kolín
Volné pracovní místo: Terapeut v DDŠ Býchory - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Terapeut v DDŠ Býchory - KolínPlat:40000 - 50000,-
Kontaktní email na pozici: Terapeut v DDŠ BýchoryEmail:domov@domov-bychory.org
Kontaktní telefon na pozici: Terapeut v DDŠ BýchoryTelefon:321798630, 775859395

Popis pracovní pozice:
Terapeut v DDŠ, SVP a ZŠ Býchory

Požadujeme:
 VŠ vzdělání humanitního směru
 Dlouhodobý psychoterapeutický výcvik (i započatý)
 Předchozí pracovní zkušenost v oboru a krátkodobé kurzy výhodou
 Pracovní doba 40 hodin/týden
 Místo výkonu práce - DDŠ Býchory s možnou participací v SVP Kolín
 Odolnost vůči stresu, osobnostní zralost a kreativitu při realizaci terapeutických aktivit
 Schopnost a chuť terapeuticky a poradensky pracovat s dětmi, které mají specifické výchovné a vzdělávací
potřeby, raná traumata atp.

Nabízíme:
 Nadstandardní platové podmínky a osobní ohodnocení + zvláštní příplatek
 Možnost získat zkušenosti v oboru - vhodné i pro absolventy
 Možnost dalšího vzdělávání se
 Zázemí odborného týmu s přátelskou atmosférou a podporou ze strany kolegů
 Pravidelné supervize
 Benefity: Příspěvek na rekreaci (6000,- Kč/rok), na penzijní připojištění; na stravu
 Dovolená 8 týdnů + 12 dnů studijní volna

Inzerent:
Ověřený uživatel DDŠ, SVP a ZŠ Býchory | Kolín , Kolín
Telefon: 321798630
Email: domov@domov-bychory.org

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel