Sociální pracovník v DDŠ Býchory

Inzerát č: P10793 | Vloženo: 12.09.2022 | Poslední aktualizace: 12.09.2022 13:23:15
DDŠ, SVP a ZŠ Býchory- nabídka práce Sociální pracovník v DDŠ BýchoryFirma:DDŠ, SVP a ZŠ Býchory
Volné pracovní místo: KolínMísto práce:Býchory, Kolín
Volné pracovní místo: Sociální pracovník v DDŠ Býchory - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Sociální pracovník v DDŠ Býchory - KolínPlat:24000 - 35000,-
Kontaktní email na pozici: Sociální pracovník v DDŠ BýchoryEmail:domov@domov-bychory.org
Kontaktní telefon na pozici: Sociální pracovník v DDŠ BýchoryTelefon:321798630, 775859395

Popis pracovní pozice:
Sociální pracovník v DDŠ, SVP a ZŠ Býchory

Požadujeme:
 VOŠ nebo VŠ vzdělání a další osobnostní předpoklady dle zákona č.108/2006 Sb. Zákon o sociálních
službách
 Zajišťování veškeré agendy týkající se dětí v zařízení pro výkon ústavní a ochranné výchovy
(úhrada péče ; správní řízení; kapesné; dávky státní sociální podpory,; výživné, sociální důchody,
pohledávky atp)
 Schopnost komunikace s osobami odpovědnými za výchovu; OSPOD, OSZ a dalšími institucemi
 Schopnost laskavé, vstřícné a důsledné komunikace s dětmi; doprovody dětí k úředním jednáním
 Předchozí pracovní zkušenost v oboru výhodou
 Pracovní doba 40 hodin/týden
 Místo výkonu práce - DDŠ Býchory 152, 280 02 Kolín
- aktivní řidič výhodou

Nabízíme:
Nabízíme:
 Nadstandardní platové podmínky a osobní ohodnocení + zvláštní příplatek; pravidelné odměny za
nadstandardní výkon práce
 Podpora dalšího vzdělávání se
 Zázemí odborného týmu s přátelskou atmosférou a podporou ze strany kolegů
 Příspěvek 6000,- CZk na rekreaci; příspěvek na stravu a penzijní připojištění
 25 dní dovolené

Inzerent:
Ověřený uživatel DDŠ, SVP a ZŠ Býchory | Kolín , Kolín
Telefon: 321798630
Email: domov@domov-bychory.org

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel