Učitelka v česko - anglické mateřské škole

Sunny Kids Mateřská škola- nabídka práce Učitelka v česko - anglické mateřské školeFirma:Sunny Kids Mateřská škola
Volné pracovní místo: Praha-východMísto práce:Říčany, Praha-východ
Volné pracovní místo: Učitelka v česko - anglické mateřské škole - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Učitelka v česko - anglické mateřské škole - Praha-východPlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: Učitelka v česko - anglické mateřské školeEmail:ms@sunnykids.cz

Popis pracovní pozice:
Do česko - anglické soukromé mateřské školy Sunny Kids - Mateřská škola, s.r.o. v Říčanech u Prahy
přijmeme od nového školního roku 2022/2023 milou paní učitelku.

Požadujeme:
Vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, v platném znění - pedagogické,
zaměření na předškolní pedagogiku či přímo na učitele mateřské školy.
Čistý trestní rejstřík.
Zdravotní způsobilost.
Organizační schopnosti, samostatnost, flexibilita, komunikativnost.
Schopnost týmové spolupráce.
Uživatelská znalost práce na PC.

Dále vyžadujeme kladný vztah k dětem a spolehlivost. V případě Vašeho zájmu se budeme těšit na váš
životopis, který prosím zašlete na e-mail ms@sunnykids.cz

Nabízíme:
Nabízíme pěkné pracovní prostředí v moderní mateřské škole, přátelský a vstřícný kolektiv
zaměstnanců, finančně výhodné stravování a konkurenční platové hodnocení.

Inzerent:
Ověřený uživatel Sunny Kids | Praha-východ , Říčany u Prahy
Telefon: 720998046
Email: ms@sunnykids.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel