Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Pomocné práce » Inzerát Id P8969

Tesař, truhlář Příbram, Sedlčany

Volné pracovní místo: PříbramMísto práce:Příbram
Volné pracovní místo: Tesař, truhlář Příbram, Sedlčany - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Tesař, truhlář Příbram, Sedlčany - PříbramPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Tesař, truhlář Příbram, SedlčanyEmail:strechynemec@email.cz
Kontaktní telefon na pozici: Tesař, truhlář Příbram, SedlčanyTelefon:+420 724203023

Popis pracovní pozice:
Dobrý den, hledám tesaře, truhláře na montáž dřevostaveb. Práce na ŽL. Mzda dohodou dle šikovnosti. Přijmu
i pracanta bez zkušeností -zaučím. Sedlčany, Příbram a okolí.

Inzerent:
Ověřený uživatel Josef | Příbram , Sedlec-Prčice
Telefon: +420724203023
Email: strechynemec@email.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel