Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Pomocné práce » Inzerát Id P8778

Dělník-Ostrava

A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.- nabídka práce Dělník-OstravaFirma:A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava, Ostrava
Volné pracovní místo: Dělník-Ostrava - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Dělník-Ostrava - OstravaPlat:18000,-Kč/měsíčně
Kontaktní email na pozici: Dělník-OstravaEmail:nabor@agj-facility.cz
Kontaktní telefon na pozici: Dělník-OstravaTelefon:733 151 666

Popis pracovní pozice:
Nabídka práce na volnou pozici pro A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.. Hledáme pracovníka v obci
Ostrava-Mariánské hory na 8 hod/den. Nabízíme motivující mzdové ohodnocení 150,-Kč/hod, s nástupem ihned. Se
smlouvou DPP, HPP při dlouhodobé spolupráci. Jedná se o opravy výtluků-zkušenosti s opravou silnic výhodou.

Požadujeme:
Požadujeme fyzickou zdatnost a spolehlivost.

Nabízíme:
Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání. . PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM :
733 151 666, nebo EMAILEM nabor@agj-facility.cz, NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Inzerent:
Ověřený uživatel Nábor | Celá ČR , Jihlava
Telefon: 733 151 666
Email: nabor@agj-facility.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel