Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Pomocné práce » Inzerát Id P8761

Přijmeme uklízečku Olomouc

Úklid Všem- nabídka práce Přijmeme uklízečku OlomoucFirma:Úklid Všem
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc, Olomouc
Volné pracovní místo: Přijmeme uklízečku Olomouc - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Přijmeme uklízečku Olomouc - OlomoucPlat:120,- Kč/hodinu
Kontaktní email na pozici: Přijmeme uklízečku OlomoucEmail:patrik.67@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Přijmeme uklízečku OlomoucTelefon:603879448

Popis pracovní pozice:
Přijmeme spolehlivou paní (pána) na pravidelné úklidové práce v Olomouci. Pracovní doba: 8:00 - 12:00 hodin.
120,-Kč/ hodinu čistého.

Požadujeme:
spolehlivost
vlastní telefon

Nabízíme:
dlouhodobou spolupráci
samostatnou práci

Inzerent:
Ověřený uživatel Patrik Veselský | Olomoucký kraj , Tršice
Telefon: 603879448
Email: patrik.67@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel