Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Pomocné práce » Inzerát Id P8188

Úklid-Jihlava

AGJ-chráněná dílna s.r.o.- nabídka práce Úklid-JihlavaFirma:AGJ-chráněná dílna s.r.o.
Volné pracovní místo: JihlavaMísto práce:Jihlava, Jihlava
Volné pracovní místo: Úklid-Jihlava - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Úklid-Jihlava - JihlavaPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Úklid-JihlavaEmail:nabor@agj-facility.cz
Kontaktní telefon na pozici: Úklid-JihlavaTelefon:736646532

Popis pracovní pozice:
Nabídka práce na volnou pozici pro A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.. Hledáme pracovníka/pracovnici OZP s ID na
částečný úvazek v obci Jihlava na deset hodin týdně. Nabízíme motivující mzdové ohodnocení 3800,-Kč, s
nástupem ihned. Se smlouvou HPP pro invalidní důchodce. Jedná se o jednorázový úklid po rekonstrukci.

Požadujeme:
Požadujeme spolehlivost, dochvilnost a smysl pro pořádek. PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 736 646 532,nebo EMAILEM
nabor@agj-facility.cz, NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Nabízíme:
Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání.

Inzerent:
Ověřený uživatel Nábor | Celá ČR , Jihlava
Telefon: 736646532
Email: nabor@agj-facility.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel