Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Pomocné práce » Inzerát Id P8077

Dělník-Ostrava-Přívoz

AGJ-chráněná dílna s.r.o.- nabídka práce Dělník-Ostrava-PřívozFirma:AGJ-chráněná dílna s.r.o.
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava-Přívoz, Ostrava
Volné pracovní místo: Dělník-Ostrava-Přívoz - nabídka práce Vedlejší pracovní poměrPracovní poměr:Vedlejší pracovní poměr
Mzda: Dělník-Ostrava-Přívoz - OstravaPlat:150,-Kč/hod
Kontaktní email na pozici: Dělník-Ostrava-PřívozEmail:nabor@agj-facility.cz
Kontaktní telefon na pozici: Dělník-Ostrava-PřívozTelefon:736646532

Popis pracovní pozice:
Nabídka práce na volnou pozici pro A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.. Hledáme pracovníka v obci Ostrava-Přívoz
na 8 hod/den. Nabízíme motivující mzdové ohodnocení 150,-Kč/hod, s nástupem ihned. Se smlouvou DPP, HPP při
dlouhodobé spolupráci. Jedná se o opravy výtluků-zkušenosti s opravou silnic výhodou.

Požadujeme:
Požadujeme fyzickou zdatnost a spolehlivost.
PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 736 646 532
nebo EMAILEM nabor@agj-facility.cz
- NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Nabízíme:
Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání.

Inzerent:
Ověřený uživatel Nábor | Celá ČR , Jihlava
Telefon: 736646532
Email: nabor@agj-facility.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel