Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Pomocné práce » Inzerát Id P7943

Zahrady Zajíc

Zahrady Zajíc- nabídka práce Zahrady ZajícFirma:Zahrady Zajíc
Volné pracovní místo: JičínMísto práce:Jičín
Volné pracovní místo: Zahrady Zajíc - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Zahrady Zajíc - JičínPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Zahrady ZajícEmail:zahradyzajic@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Zahrady ZajícTelefon:+420735524750

Popis pracovní pozice:
Sháníme dělníka na pomocné práce po zahradách a stavbách .

Požadujeme:
Požadujeme : Slušné jednání ,základní vzdělání

Nabízíme:
Mzda vyplácená týdně ,nástup možný ihned

Vše na dohodě ,práce po celý rok

Inzerent:
Ověřený uživatel Zahrady Zajíc | Jičín , Kopidlno
Telefon: +420735524750
Email: zahradyzajic@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel