Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Pomocné práce » Inzerát Id P7473

Brigádník na montáž oplocení - Blansko

Inzerát č: P7473 | Vloženo: 03.05.2021 | Poslední aktualizace: 18.05.2021 14:05:53
Volné pracovní místo: BlanskoMísto práce:Blansko
Volné pracovní místo: Brigádník na montáž oplocení - Blansko - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Brigádník na montáž oplocení - Blansko - BlanskoPlat:Mzda Kč 140-160,-/hod
Kontaktní email na pozici: Brigádník na montáž oplocení - BlanskoEmail:davlim@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Brigádník na montáž oplocení - BlanskoTelefon:+420 775 267 024

Popis pracovní pozice:
Pro montáže oplocení v Blansku a okolí hledáme fyzicky zdatného muže.
Požadujeme spolehlivost a zodpovědnost.
Nástup IHNED.

Inzerent:
Ověřený uživatel Libor Mokrý | Blansko , Blansko
Telefon: +420 775 267 024
Email: davlim@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel