Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Pomocné práce » Inzerát Id P7157

Pracovník / pracovnice CHD Pardubice

Inzerát č: P7157 | Vloženo: 25.03.2021 | Poslední aktualizace: 29.03.2021 16:12:51
A.G.J. chráněná dílna s.r.o.- nabídka práce Pracovník / pracovnice  CHD  PardubiceFirma:A.G.J. chráněná dílna s.r.o.
Volné pracovní místo: PardubiceMísto práce:Pardubice - Černá za Bory, Pardubice
Volné pracovní místo: Pracovník / pracovnice  CHD  Pardubice - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník / pracovnice  CHD  Pardubice - PardubicePlat:100,-
Kontaktní email na pozici: Pracovník / pracovnice  CHD  PardubiceEmail:nabor@agj-facility.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník / pracovnice  CHD  PardubiceTelefon:737761587
Další údaje o pozici: Pracovník / pracovnice  CHD  PardubiceDalší údaje:736646532

Popis pracovní pozice:
Hledáme kolegy a kolegyně z řad OZP pomocné práce v CHD
Místo práce : PARDUBICE - Černá za Bory
práce vhodné zejména pro muže

Požadujeme:
samostatnost, spolehlivost, zručnost
Nechodit na pracoviště !
Bližší informace na telefonu nebo emailem¨

Nabízíme:
Práce na DPP / HPP - zkrácený úvazek 20 hod / týdně
vhodné i pro OZP / ČID
nástup možný ihned !!
Odměna od 100,- Kč / hod

Inzerent:
Ověřený uživatel Nábor | Celá ČR , Jihlava
Telefon: 736646532
Email: nabor@agj-facility.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel