Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Pomocné práce » Inzerát Id P7088

Hledam pani na uklid

Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno - město
Volné pracovní místo: Hledam pani na uklid - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Hledam pani na uklid - Brno - městoPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Hledam pani na uklidEmail:sante.brno@seznam.cz

Popis pracovní pozice:
Hledam pani ve strednim veku na uklid rodinneho domu a pomocne prace ( zehleni atd), jednou tydne 4-6 hodin dle potreby.
Brno Zabovresky. Pozadavky: zodpovedna, aktivni, spolehliva. Reference vitany. Prosim posilejte zivotopis na emailovou
adresu.

Požadujeme:
Pozadavky: zodpovedna, aktivni, spolehliva. Reference vitany.

Nabízíme:
Dlouhodoba spoluprace, klidne pracovni prostredi

Inzerent:
Ověřený uživatel Soukromy inzerat | Brno - město , Brno
Telefon: 603846245
Email: sante.brno@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel